logo

O společnosti


ACCORRONI CZ spol.s r.o.

Společnost ACCORRONI CZ byla založena v květnu 1997, aby nabídla pro český trh výrobní program společnosti ACCORRONI Srl., především pak teplovzdušné vytápěcí systémy pro průmysl i domácnosti, klimatizační systémy pro velké i menší prostory, tmavé plynové zářiče, zařízení pro ohřev TUV, pro chlazení technologických celků, míchačky vzduchu pro úsporu tepelné energie, teplovodní vytápěcí jednotky a vodní sálavé panely pro velkoplošné vytápění.

Společnost ACCORRONI SK byla založena o dva roky později s cílem  více se přiblížit slovenskému trhu. V důsledku globalizace byla činnost v roce 2013 převedena na společnost ACCORRONI CZ, která díky umístění v blízkosti slovenských hranic může plně uspokojovat požadavky slovenských odběratelů.

Cílem společnosti je zajistit zákazníkovi v Česku a na Slovensku komplexní dodávku výrobního sortimentu ACCORRONI Srl. a službu od úvodních poradenských konzultací, přes projekt ke komplexní dodávce a záruční i pozáruční servis.


A2B Accorroni E.G.

 A2B Accorroni E.G. je lídrem ve výrobě topných systémů, klimatizačních zařízení, zařízení na úpravu vzduchu a obnovitelných zdrojů energie pro soukromé a průmyslové účely.

 Společnost byla založena v roce 1982 jako Accorroni group pro oblast vytápění. Za krátkou dobu se díky kvalitě a know how stala vedoucím subjektem ve výrobě generátorů na teplý  vzduch a plynových radiátorů.

Díky následným významným investicím do výzkumu a rozvoje začala společnost A2B Accorroni E.G. vyrábět  air blowers, fan coily a tepelná čerpadla.  Brzy se dostavil ohromný úspěch a společnost si vybudovala jednu z nejvýznamnějších pozic na italském i evropském trhu.

Společnost A2B Accorroni E.G. se svými aktivitami působí ve 4 hlavních továrnách o celkové rozloze 20.000 m2, které jsou rozdělené na výrobní, obchodní a administrativní plochu a konferenční centrum. Dále zde najdeme také výzkumné a vývojové laboratoře, kde se zrodily veškeré produktové novinky vyráběné v Accorroni v souladu s certifikacemi CE a UNI EN ISO 9001.

V roce 2012 společnost díky svému mezinárodnímu a evropskému patentu HUB RADIATOR vstoupila na trh s obnovitelnými zdroji energie pro domácnosti. Tento patent představuje vysoce výkonné tepelné čerpadlo pro vytápění, chlazení a výrobu užitkové teplé vody pro soukromé i průmyslové prostory – to vše jen s elektřinou.

Silnou stránkou je spolehlivost a bezpečnost výrobků Accorroni, které prošly nejnáročnějšími zkouškami dle mezinárodních i středo- a východoevropských norem.

Neustálé investice do oblasti logistiky a výroby, a v neposlední řadě i orientace na vysokou úroveň kvality, přispěly k získání certifikátu ISO 9001:2008.

Pokračující vývoj v organizaci společnosti zlepšuje přímé propojení na zákazníka, jehož spokojenost je hlavním konkurenčním faktorem pro obchodní úspěch společnosti.